ПАКУВАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ
Пн-Пт: с 09:00 до 17:00
Сб-Нд: вихідний
Акція Пакет 50*50 см 30 мкм поліетиленовий харчовий
Акція Пакет 50*100 см 30 мкм поліетиленовий харчовий
Акція Пакет 55*105 см 30 мкм поліетиленовий харчовий
Акція Пакет 65*110 см 35 мкм поліетиленовий харчовий
Акція ЩІЛЬНИЙ мішок п/е 50х100 см 100 мкм вторинка
В наявності
7.65 грн. 8.20 грн.
Акція Щільний мішок чорний п/е 50x100 см 100 мкм вторичка

Поліетиленові мішки

Протягом багатьох років поліетиленові мішки продемонстрували свою незаперечну перевагу в пакувальній галузі. Термін «поліетиленовий мішок» може стосуватися будь-якого мішка (пакета), зробленого з цього виду пластику. Поліетилен (ПЕ) є доступним та надійним пакувальним матеріалом та одним з найчастіше використовуваних пластиків у сучасному виробництві плівок та мішків поліетиленових. 

Поліетилен має низку переваг. Деякі види поліетилену мають властивості, що дозволяють витримувати виключно високі температури плавлення та замерзання. ПЕ створюється полімеризацією мономерів етилену або етилену шляхом приєднання або радикальної полімеризації етиленових (олефінових) мономерів. 

Переваги поліетиленових мішків

  • інертність (не окислюються, що дозволяє використовувати з харчовими продуктами);
  • напівпрозорість (видний продукт або товар, при цьому запобігається попаданню надмірної кількості світла, що захищає вміст від прямих сонячних променів);
  • генерують менший статичний заряд порівняно з іншими пакувальними матеріалами (слабко притягують пил, бруд та інші небажані органічні елементи);
  • легко очищаються;
  • дешевше, ніж поліпропіленові мішки;
  • більш стійкі до низьких температур та зносу, ніж ПП.

Поліетиленові пакети бувають кольоровими, напівпрозорими та непрозорими з серпанком, що також частково дозволяє бачити предмети всередині, проте деталі вмісту вже не будуть чіткими. 

Поліетиленові пакети відмінно підходять для пакування продукції, яка потребує високого захисту (наприклад, від вологи). Більшість промислових компаній використовують поліетиленові пакети для пакування та зберігання великих та важких предметів, таких як деталі для промислової обробки та ін. 

Характеристика поліетиленових мішків

  • прозорі чи непрозорі;
  • високої густини або низької густини;
  • гнучкі;
  • міцні та стійкі до розриву;
  • низька абразивність;
  • м'які та податливі.

Мішки поліетиленові бувають різних видів, розмірів та з різною вантажопідйомністю. 

Види поліетиленових мішків

1. Мішки поліетиленові харчові

Поліетиленові мішки для харчових продуктів бувають великих і малих розмірів, з різною вантажопідйомністю. Наприклад, поліетиленові мішки 25 кг відмінно підійдуть для борошна, а поліетиленові мішки 50 кг вантажопідйомності - для цукру.

Найпоширенішим розміром вважається поліетиленовий харчовий пакет 50х100 см 30 мкм. Його використовують для фасування кукурудзяних паличок, овочів та ін. Цей харчовий пакет здатний витримати навантаження до 15 – 20 кг. 

2. Мішки поліетиленові технічні

Дані поліетиленові мішки щільні, завдяки чому відмінно підходять для різних сипких будматеріалів. Висока щільність не дозволяє прорвати поліетиленовий мішок гострими фракціями вмісту. 

Найпоширенішим і найчастіше використовуваним розміром є щільний мішок п/е 50х100 см 100 мкм (вторинка). Він виготовлений з вторинної сировини і набагато товщі за стандартні. Завдяки підвищеній щільності здатний витримує до 30 кг, одночасно володіючи підвищеною стійкістю до пошкодження та порізів від великих фракцій вантажу. У поліетиленові мішки цього типу зазвичай фасують пісок, щебінь тощо.

Вантажопідйомність поліетиленових мішків

1. Мішок поліетиленовий низької щільності

Поліетилен низької щільності утворюється в результаті вільнорадикальної полімеризації, що призводить до довгих та коротких розгалужень ланцюгів. Цей тип ПЕ є гнучким, але з низькою міцністю розтягування. Внаслідок цього вони менш довговічні порівняно з мішками із поліетилену високої щільності.

Мішки з поліетилену низької щільності найкраще підходять для одноразових продуктів або як продуктові пакети. Такі мішки не здатні витримати велику вагу, і в першу чергу пристосовані для продуктів та сировини середньої та малої ваги. Наприклад, поліетиленові мішки 25 кг легко витримують вантаж фруктів та овочів, заповнених під край.

2. Мішок поліетиленовий щільний

Поліетилен високої щільності містить щільно пов'язані молекули, що робить цей тип поліетиленового мішка жорстким, міцним та довговічним.

Поліетиленові мішки великих розмірів здатні витримати особливо важку вагу. Наприклад, поліетиленові мішки 200 л об'єму легко витримують вантаж піску або гіпсу, навіть якщо їх заповнити під горловину.

Жорсткі, міцні поліетиленові мішки високої щільності зазвичай використовуються для пакування добрив, цементу та великогабаритних промислових компонентів. Їх також можна використовувати для зберігання та транспортування великих обсягів зерна, кормів для тварин та іншої аналогічної продукції.

Типи поліетиленових мішків: плоскі та зі складками 

Окрім матеріалу, тип мішка є ще одним важливим фактором при виборі. Поліетиленові мішки доступні як у плоскому, так і складчастому варіанті. 

Плоскі поліетиленові мішки

Як випливає з їхньої назви, плоскі поліетиленові пакети виготовляються з безшовних трубок, що дозволяє їм лежати рівно, коли вони порожні. Ці пакети підходять більшість видів продукції, починаючи від харчових продуктів, і закінчуючи виробничими компонентами.

Поліетиленові мішки зі складками

Додаткові грані надають цим пакетам прямокутну форму, коли вони заповнені. Пакети зі складками ідеально підходять для пакування великогабаритних предметів. Втім, вони також підійдуть для упакування товарів невеликих розмірів, оскільки вміщують більше продукції, ніж плоскі пакети аналогічного розміру. Це робить їх більш ефективними під час зберігання або транспортування.

Приклади застосування поліетиленових мішків

ПЕ пакети використовуються для пакування, зберігання та транспортування товарів усіх видів. 

  1. Упаковка для їжі. Поліетиленові пакети зберігають свіжість продуктів і запобігають попаданню вологи та бруду. У той же час, наприклад, вони пропонують простий та привабливий спосіб для демонстрації хлібобулочних виробів та сипучих продуктів. Особливо це дає ефект під час друку на мішках нестандартних брендових елементів.
  2. Апаратна упаковка. Невеликі поліетиленові пакети - чудове пакувальне рішення у разі упаковки продукції різних розмірів та форм. Невеликі поліетиленові пакети особливо корисні при відправленні товарів, що вимагають подальшого збирання.
  3. Об'ємна упаковка. Тонкі однотонні мішки – це економічний варіант для продавців, які торгують будь-якими товарами оптом. Одноразові поліетиленові мішки для оптових покупців продуктових магазинів є поширеним вибором тари.
  4. ПЕ пакети використовують для непродовольчих товарів усіх типів, включаючи одяг, канцелярські товари, товари для дому та багато іншого.

Шукайте, де купити поліетиленові пакети за низькою ціною? Чекаєте на високу якість і швидку доставку? Наш магазин реалізує пакувальні рішення безпосередньо від виробників, що є гарантією найнижчої ціни на ринку. Доставимо поліетиленові мішки в будь-яке місто України зручним для вас перевізником.

РозгорнутиЗгорнути